• 111.jpg
  • frontbudynkuwiosna.jpg

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych i próba sprawności fizycznej

Poniżej prezentujemy terminarz sprawdzianów uzdolnien kierunkowych i prób sprawności fizycznej 

21 maja 2019 roku o godzinie 9:00 (Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki, ul Zaruskiego) - próba sprawności fizycznej dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum

21 maja 2019 roku o godzinie 14:00 (budynek szkoły, sala gimnastyczna) - sprawdzian uzdolnień kierunkowych do klasy plastycznej dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej

21 maja 2019 roku o godzinie 14:00 (budynek szkoły, sala 216) - sprawdzian uzdolnień kierunkowych do klasy muzyczno - teatralnej dla uczniów gimnazjum

22 maja 2019 roku o godzinie 14:00 (budynek szkoły, sala 216) - sprawdzian uzdolnień kierunkowych do klasy muzyczno - teatralnej dla uczniów szkoły podstawowej

 

Poniżej prezentujemy:

Zasady sprawdzianu uzdolnień kierunkowych do klasy muzyczno - teatralnej i klasy plastycznej w LXXV LO

Zasady próby sprawności fizycznej do klasy sportowej o profilu tenis

 

Zakończenie roku klas trzecich.

Zakończenie roku klas trzecich liceum odbędzie się dnia 26 kwietnia 2019 roku o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej.

 

Odwołanie dnia otwartego

Informujemy, że dzień otwarty w dniu 13 kwietnia 2019 roku zostaje odwołany. O nowym terminie poinformujemy po zakończeniu akcji strajkowej. 

Otwarty konkurs ofert

Otwarty konkurs ofert dotyczący specjalistycznych zajęć z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi, przemocy.

LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

Termin składania ofert: 15.04.2019

Sposób składania ofert: sekretariat szkoły - p. 221

Dodatkowe informacje: godziny pracy osób do kontaktu dostępne są na stronie internetowej szkoły www.sobieski.edu.pl

Oferta powinna zawierać poniższe informację:

  1. Dane oferenta, wraz z danymi kontaktowymi.
  2. Grupa docelowa: uczniowie liceum, nauczyciele, rodzice.
  3. Miejsce realizacji: Czerniakowska 128 00-454 Warszawa
  4. Termin realizacji: konkretne terminy ustalone zostaną indywidualnie, realizacja nastąpi w roku szkolnym 2019/2020.
  5. Opis oferty adekwatny do potrzeb szkoły na konkretne problemy.
  6. Kosztorys.
  7. CV osób odpowiedzialnych za przeprowadzone zajęcia, posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.
  8. Oferty zostaną ocenione przez komisję konkursową, a informacja o ocenie komisji zostanie przekazana do Urzędu dzielnicy Śródmieście z prośbą o dofinansowanie zajęć.
  9. Zajęcia powinny zostać przeprowadzone zgodnie ze standardami określonymi  w Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych m.st. Warszawy w 2019 r. oraz programem Wychowaczo - Profilaktycznym w LXXV LO na rok szkolny 2018/2019. 

Zmiana formy odwoływania obiadów szkolnych.

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia Uczniów w LXXV Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie, przy ulicy Czerniakowskiej 128.

1. Firma cateringowa FLO-POL podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie MASTERSZEF.

2. Jak działa System MASTERSZEF? (www.masterszef.com.pl)

3. REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków przez Rodziców, którzy nie posiadali w poprzednich latach kont w Systemie MASTERSZEF, należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego. https://system.masterszef.com.pl/Rejestracja/LO_LXXV_CZERNIAKOWSKA

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu MASTERSZEF. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

4. Adres do logowania na konto MASTERSZEF – https://system.masterszef.com.pl/User/LogIn

5. Zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu MASTERSZEF.

6. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie MASTERSZEF lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej do godziny 9:00 w dniu dostawy posiłku.

7. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).

a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

b. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 4,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 5,50 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu MASZTERSZEF zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe są przetwarzane przez firmę MS SYSTEMS sp. z o.o. w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO). Za oddzielną zgodą osoby zainteresowanej dane osobowe mogą być wykorzystywane w celach marketingowych. MS SYSTEMS sp. z o.o. wyznaczyła ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem rTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROJEKT UNIJNY "SZKOŁA BADACZY"

logo UE rgb 1

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE I PRZETARGI

Inspektor Danych Osobowych

W LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IOD), który będzie pełnił nad prawidłowym przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się za pomocą wiadomości e-mail wysłanej pod adres: dbfos.iodTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SOBIESKI Z LOTU PTAKA

Najnowsze na szkolnym blogu

buttony left

PARTNERZY

  8449 logo b

Warszawskie Towarzysztwo Sportowe "DeSki"

  551085 412587622111561 517613168 n

Fundacja Towarszystwo Wioślarskie "Syrenka"

asp warszawa

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

6 01

Teatr Wielki
OPERA NARODOWA

customLogo  

 Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna nr 11

instytutturecki  

 Centrum Kultury Tureckiej w Warszawie

  kmdlogonowe

Koło Młodych Dyplomatów
Uniwersytet Warszawski

  sggw

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Swiat na Tak 

 Fundacja "Świat na Tak"