Szanowni Państwom

wyjazdy integracyjne klas pierwszych odbędą się w terminie: 24 - 28 września 2018r.

Koszt wyjazdu: ok. 615 zł

Wyjazd dla klas I A (medialna), I B (biologiczno - chemiczna), I F (dyplomatyczna), I G (sportowa) - program w załączniku (kliknij, aby pobrać)

Wyjazdy dla klas I C (filmowa), I D (plastyczna), I E (muzyczno-teatralna) będą organizowane osobno, przez wychowawców klas lub nauczycieli kierunkowych. O programie zostaną Państwo poinformowani w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.