Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że szkoła jest beneficjentem projektu "Szkolne budżety partycypacyjne" finansowanego ze środków m.st. Warszawy w ramach miejskiego Programu "Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020".

Realizatorami projektu są Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" oraz Fundacja "Pole Dialogu:. Projekt trwa od 1 października 2018 roku do 31 marca 2019 roku. W projekcie uczestniczy osiem warszawskich szkół, z których każda do końca 2018 roku wdroży szkolny budżet partycypacyjny. Na podstawie ich doświadczeń opracowane zostaną bardziej uniwersalne zasady szkolnych budżetów partycypacyjnych, odpowiadające protrzebom różnych warszawskich placówek edukacyjnych.

Pole Dialogu Stocznia Warszawa