UWAGA KONKURS
Zapraszamy uczniów oddziałów gimnazjalnych do wzięcia udziału w II edycji Konkursu ,, Jaka praca się opłaca?"
Bądź wyjątkowy wybierz zawód deficytowy: przygotuj ciekawą prezentację dotyczącą mini planu kariery obejmującą analizę zawodów lokalnie deficytowych.
Wyjaśnij co oznacza pojęcie - zawód deficytowy, opisz rys historyczny wybranego zawodu, możliwości kształcenia, niezbędne kwalifikacje, specyfikę pracy w danym zawodzie, możli-wości zatrudnienia, a także inne dodatkowe informacje czy ciekawostki.
Termin nadsyłania prac - 16 listopada 2018r.
Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły u p. Małgorzaty Godlewskiej.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu ,,Chwytam zmianę" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 współfinansowa-nego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.