• frontbudynkuwiosna.jpg

Szanowni Państwo,

Informujemy o zmianie organizacji żywienia Uczniów w LXXV Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie, przy ulicy Czerniakowskiej 128.

1. Firma cateringowa FLO-POL podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie MASTERSZEF.

2. Jak działa System MASTERSZEF? (www.masterszef.com.pl)

3. REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków przez Rodziców, którzy nie posiadali w poprzednich latach kont w Systemie MASTERSZEF, należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego. https://system.masterszef.com.pl/Rejestracja/LO_LXXV_CZERNIAKOWSKA

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu MASTERSZEF. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

4. Adres do logowania na konto MASTERSZEF – https://system.masterszef.com.pl/User/LogIn

5. Zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu MASTERSZEF.

6. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie MASTERSZEF lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej do godziny 9:00 w dniu dostawy posiłku.

7. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).

a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

b. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 4,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 5,50 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu MASZTERSZEF zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe są przetwarzane przez firmę MS SYSTEMS sp. z o.o. w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO). Za oddzielną zgodą osoby zainteresowanej dane osobowe mogą być wykorzystywane w celach marketingowych. MS SYSTEMS sp. z o.o. wyznaczyła ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem rTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROJEKT UNIJNY "SZKOŁA BADACZY"

logo UE rgb 1

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE I PRZETARGI

Inspektor Danych Osobowych

W LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IOD), który będzie pełnił nad prawidłowym przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się za pomocą wiadomości e-mail wysłanej pod adres: dbfos.iodTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SOBIESKI Z LOTU PTAKA

Najnowsze na szkolnym blogu

buttony left

PARTNERZY

  8449 logo b

Warszawskie Towarzysztwo Sportowe "DeSki"

  551085 412587622111561 517613168 n

Fundacja Towarszystwo Wioślarskie "Syrenka"

asp warszawa

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

6 01

Teatr Wielki
OPERA NARODOWA

customLogo  

 Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna nr 11

instytutturecki  

 Centrum Kultury Tureckiej w Warszawie

  kmdlogonowe

Koło Młodych Dyplomatów
Uniwersytet Warszawski

  sggw

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Swiat na Tak 

 Fundacja "Świat na Tak"