martynaciok

Martyna CIOK

absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrołęce na skrzypcach, Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym, sekcja piosenki. Jest absolwentką LXXV L.O. im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Była finalistką muzycznego programu telewizyjnego „Śpiewaj i Walcz”.

Występowała na 47 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty 2010 r, a także była uczestniczką programu „The voice of Poland” w drużynie Andrzeja Piasecznego. Występowała z różnymi artystami polskiej sceny muzycznej m. in. Dorota Rabczewska (Doda), Grzegorz Skawiński. Współpracowała z orkiestrą dętą z Płońska, orkiestrą symfoniczną z Białegostoku, a także z fundacją Studnia z Płocka, w której regularnie prowadzi warsztaty wokalne. Od 2012 roku pracuje w Filharmonii Narodowej w Warszawie jako solistka rozrywkowa.

Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, na wydziale wokalistyki estradowej. Martynę będzie można oglądać w jesiennej ramówce TVN w programie „Mam talent”.

 

karolinaczarnow

Karolina CZARNÓW
absolwentka klasy muzycznej, rocznik 2008. Ukończyła archeologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczyła w wielu projektach, które pomogły ocalić od zapomnienia liczne zabytki, m.in. neolityczne kurhany, egipskie cmentarzyska, słowiańskie wioski. Była kierownikiem wykopalisk w angielskim systemie fortyfikacji w okolicy Dover Castle. Obecnie mieszka i pracuje w Irlandii w kancelarii prawnej, aktywnie działa w fundacjach prozwierzęcych: zachęcając do adopcji bezdomnych psów i kotów. Przygotowuje się do wydania książki dla młodzieży w lutym 2017 roku.

 

u ork

Urszula GOSK
z wyróźnieniem ukończyła Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w klasie saksofonu dr Aliny Mleczko. W 2013 roku ukończyła studia licencjackie w klasie saksofonu ad dr Pawła Gusnara w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. W 2015 roku ukończyła studia magisterskie w Uniwersyteckie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie saksofonu ad dr hab Pawła Gusnara.

Koncertowała i współpracowała w zespołach kameralnych m.in. z kwartetami saksofonowymi AM w Łodzi, "4 sax", "Bednarska", "tutam Saxophone Quartet", Big Bandami: Jacka Delonga, "Szymanowski Big Band", "Big Band UMFC" (z tym zespołem nagrała 2 płyty - classic On Jazz, Swingujące Święta oraz L'histoire du big band), Warsaw Academic Big Band.
Współpraca w charakterze muzyka doangażowanego z orkiestrami symfonicznymi: Polska Orkiestra Radiowa, Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Koldberga w Kielcach, Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Płocka Orkiestra Symfoniczna. Od 2014 roku wraz z Kamilem Borkowskim oraz kOndradem Gzikiem tworzy zespół Ulla Saxophone Trio. W 2014 roku brała udział w prestiżowym festiwalu La Folle Journee we Francji, występując przy takich artystach jak Big Phat Band Gordona Goodwina czy Barbarze Hendricks. W 2014 roku współpracowała z Filharmonią Narodową.
Od 2015 roku jest nauczycielem saksofonu w Państwowej Szkole mUzycznej I i II stopnia w Łomży oraz w niepublicznej Szkole Muzycznej Fundacji Arte w Warszawie.

 

kubajurzyk

KUBA JURZYK

Pełen energii wokalista, który potrafi także wzruszyć na scenie. Pochodzi z Grodziska Mazowieckiego. Od najmłodszych lat związany ze sceną muzyczną jak i teatralną. Absolwent wydziału wokalno - stradowego w ZPSM im. F. Chopina w  Warszawie. Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej estrady. Wraz z przyjaciółmi współtworzy Studio "Accantus" - muczyczny kanał na youTube. Współpracuje z Disney Polska, gdzie użycza swojego słosu w filmach. Finalista IV edycji X FACTOR w drużynie Czesława Mozila. 

 

oliwiakedziora

Oliwia KĘDZIORA

urodziła się 2 sierpnia 1992 roku w Bytomiu. Naukę gry na altówce rozpoczęła w 1999 roku w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie altówki mgr Krzysztofa Batoga. Od września 2010 roku była uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Elsnera w Warszawie, w klasie altówki prof. Piotra Reicherta. W 2011r. ukończyła kształcenie na poziomie ogólnokształcącym z wyróżnieniem. W 2014r. zdała egzamin licencjacki w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu z wyróżnieniem. Oliwia umiejętności instrumentalne doskonaliła na międzynarodowych kursach muzycznych, prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie gry na altówce m. in. Stefana Kamasę, Hansa Joachima Greinera, Tabeę Zimmermann, Piotra Reicherta. Stypendystka Prezesa Rady Ministrów na rok 2010. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2014/15. Zdobywczyni prestiżowej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2015. Laureatka wielu nagród. Najważniejsze z nich to I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Sztokholmie w 2014 roku oraz Nagroda specjalna dla najlepszego uczestnika na Międzynarodowym Konkursie Altówkowym im. J. Rakowskiego w Poznaniu. Instrumentalistka występowała na wielu scenach polskich i zagranicznych m.in. we Włoszech, Szwecji, Norwegii i Niemczech. Oliwia zdobyła wiele nagród w zakresie kameralistyki i gry orkiestrowej. Współpracowała z dużą ilością orkiestr oraz wybitnymi osobistościami świata muzycznego m.in. Patrickiem Gallois, Rodem Stewartem, Andreą Bocellim, Placido Domingo, Edytą Górniak, Mieczysławem Szcześniakiem, Adamem Sztabą, Tomaszem Szymusiem, Ireną Santor, Zbigniewem Wodeckim, Leszkiem Możdżerem, Grzegorzem Turnauem, Dorotą Miśkiewicz, Justyną Steczkowską, Kasią Wilk, Radzimirem Dębskim, Janem A. P. Kaczmarkiem ( grała partię solową opery Jana A. P. Kaczmarka podczas gali otwarcia Transatlantyku 2014), Natalią Kukulską, Kubą Badachem i wieloma innymi.  W latach 2014-2015 uczęszczała do Uniwersytetu Sztuki w Berlinie, w ramach prestiżowego programu Erasmus, dla wybitnych studentów.  W lutym 2015 roku Oliwia założyła z koleżankami kwartet OWEE, z którym to wystąpiła w teledysku Real Hero Michała Szpaka i już na stałe zaczęli współpracę. Zaowocowała ona wygraną na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii SuperPremier, a już po pół roku wyjazdem na Konkurs Piosenki Eurowizji do Sztokholmu i zajęciem tam ósmego miejsca.  Obecnie Oliwia pracuje w Filharmonii Gorzowskiej i jest menagerem kwartetu OWEE.

 

piotrkedziorek

Piotr KĘDZIOREK

urodził się w 1990 roku w Warszawie. Jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu solowego prof. Jerzego Knetiga. Sztukę wokalną doskonali pod kierunkiem Maestry Krystyny Wysockiej - Kochan. Jest laureatem zagranicznych i ogólnopolskich konkursów wokalnych.
Dokonał wielu nagrań, m.in. pieśni patriotycznych dla Narodowego Centrum Kultury oraz płyt z muzyką sakralną i organową promujących zabytkowe instrumenty.
Kreował główne role w realizacjach oper mozarta: Cosi fan Tutte (Guglielmo) w Die Musikakademie w Rheisenbergu (Niemcy) oraz w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, a także tytułową rolę w operze Wesele Figara w Warszawskiej Operze Kameralnej i Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach (rez. Jitka Stokalska).
Jest współzałożycielem i wiceprezesem Fundacji Centrum Kultury Retro. Wraz z Piotrem Kopietz współtworzy zespół "Piotr K... razy dwa" specjalizujący się w wykonawstwie piosenek z okresu międzywojennego. Jest członkiem kwartetu męskiego "Voice Band", z którym występuję u boku Anity Lipnickiej i Soni Bohosiewicz. Od wrzesnia 2015 roku pracuje w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego, z którym wykonuje również partie solowe. 

 

orinakrajewska

Orina KRAJEWSKA

urodzona w 1987 roku. Absolwentka LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego oraz London International School of Peforming Arts. Pracowała nad spektaklem "Czarownice z Salem" w reż. Grzegorza Brala, rola: pani Putnam/Susanna Walcatt.  Wystąpiła w wielu polskich produkcjach, m.in. w:

 • NA DOBRE I NA ZŁE - reżyser zbiorowy, (Alicja)
 • BODO - reż. Michał Kwieciński, Michał Rosa
 • NIEDOCZAS- reż. Konrad Drzewiecki (Maria Eichel)
 • RESET - reż. Łukasz Jaster (Emma)
 • CISZA NAD ROZLEWISKIEM reż. A.Drabiński (Agata)
 • OJCIEC MATEUSZ reż. W.Nowak (Wychowawczyni)
 • PŁYNĄCE WIEŻOWCE reż. T.Wasilewski (Magda)
 • ŻYCIE NAD ROZLEWISKIEM 2 reż. A.Drabiński (Agata)
 • PIĄTY STADION reż. T. Konecki (Dziennikarka)
 • OPERA Z MYDŁA - reż. Bodo Kox etiuda dyplomowa (Anna)
 • PRAWO AGATY reż. M. Migas / P. Yoka (Ona)
 • KOMISARZ ALEX reż. R. Wichrowski - (Brunetka)
 • SATAN SPA - reż. Piotr Kielar (Katia)
 • POLSKA SIĘ UŚMIECHA reż. Borys Lankosz (piękna dziewczyna)
 • DAAS reż Adrian Panek (Ewa)
 • NA DOBRE I NA ZŁE (Ola)
 • DOM NAD ROZLEWISKIEM reż. Adek Drabiński (Bronia)
 • POLISH ROOTS reż. Bartek Dziadosz (polska turystka w Londynie

ewelinapachnik

Ewelina PACHNIK

urodzona 27.10.1991. W 2010 roku ukończyła naukę w klasie muzycznej LXXV LO im. Jana III Sobieskiego. W tym samym roku rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Muzykologii oraz podjęła naukę śpiewu w klasie dr Marii Olkisz w Państwowej Szkole muzycznej im. Józefa Elsnera w Warszawie. Po skończeniu szkoły muzycznej szlifowała swój warsztat wokalny pod kierunkiem dr Doroty Radomskiej. Od 2015 roku jest studentką w klasie prof. Agnieszki Monasterskiej na wydziale wokalno-aktorskim w Akademii Muzycznej w Krakowie. W 2012 roku zdobyła wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. W kwietniu 2014 roku wystąpiła z orkiestrą pod batutą Piotra Wajraka w Studiu Koncertowym Polskiego Radia  im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. W marcu 2016 roku nagrała pieśni wielkopostne z młodzieżowym chórem Mariawickim dla Polskiego Radia w Warszawie. Wzięła udział w panelu dyskusyjnym o współczesnym postrzeganiu twórczości polskiego kompozytora Stanisława Moniuszki w ramach IX Międzynarodowego Konkursu Wokalnego  im. Stanisława Moniuszki w Teatrze Wielkim. W czerwcu 2016 roku wcieliła się w postać Józefy w sztuce "Dzieje upadków" wg powieści "Kuzynka Bietka" Honore de Balzaca w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W lipcu 2016 roku pracowała pod kierunkiem dr Olgii Pasiecznik w ramach VIII Letniej Akademii Śpiewu w Gdańsku.

 

hubertstolarski

Hubert STOLARSKI

jest absolwentem Poznańskiej Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w klasie prof. Ryszarda Karczykowskiego. Już na drugim roku studiów został zaproszony do gościnnej współpracy z Teatrem Wielkim w Poznaniu, gdzie miał okazję brać udział w kilku produkcjach min. „Ernani” – G.Verdiego (2009), „Mały Kominiarczyk” – B. Brittena (2010), „Hamlet” – A. Thomas (2012).
Uczestniczył w wielu kursach mistrzowskich prowadzonych min. przez Ingrid Kremling, Izabellę Kłosińską, Francisco Araize, Urszulę Kryger, Adama Kruszewskiego, Dalea Fundlinga, Andrzeja Dobbera, Anna Sims, Karen Lalayan, Arnolda Rutkowskiego oraz Kaludiego Kaludova. W roku 2012 debiutował partią Tamina z „Czarodziejskiego Fletu” W.A. Mozarta a w listopadzie tego samego roku wraz z Sinfonią Iuventus dokonał prapremierowego nagrania opery „Zamek na Czorsztynie” K. Kurpińskiego dla wydawnictwa DUX. W roku 2013 debiutował partią Acisa w „Acis and Galatea” G.F. Haenda podczas XX Bydgoskiego Festiwalu Operowego oraz partią Alfreda z „Zemsty Nietoperza” J. Straussa w Teatrze Muzycznym wPoznaniu. W sezonie 2013/2014 miały miejsce kolejne debiuty, pierwszy w tytułowej roli w operetce „Orfeusz w Piekle” J. Offenbacha, drugi w „Wesołej Wdówce” F. Lehara w partii Kamila de Rossilion, kolejny natomiast w roli Tassilo w operetce „Gräfin Mariza” E. Kalmana w Operze na Zamku w Szczecinie. Od sezonu 2014/2015 związał się na stałe z Operą na Zamku w Szczecinie gdzie w listopadzie debiutował partią Nemorina w „L’elisir D’amore” G. Donizettiego. W czerwcu 2015 wykonał parię tenorową w „Carmina Burana” C. Orffa zarówno Warszawskiej Filharmonii Narodowej jak i siedzibie NOSPR-u w Katowicach. W marcu 2016 zadebiutował partią Alfreda z „La Traviata” G. Verdiego w reżyserii Michała Znanieckiego a następnie w maju 2016 wraz z orkiestrą opery na zamku wykonał partię „Quinta” w nowej inscenizacji „The Turn of the Screw” B. Brittena. Współpracował min. z takimi dyrygentami jak: Tadeusz Kozłowski, Jose Maria Florencio, Tadeusz Wojciechowski, Mieczysław Nowakowski, Agnieszka Nagórka, Marc Minkowski, Łukasz Borowicz, Paweł Przytocki, Jerzy Swoboda, Jerzy Wołosiuk, Marek Moś, Warcisław Kunc, Adam Klocek, Jacek Rogala, Adam Banaszak, Marcin Sompoliński i Aurelio Canonici.

michalslawecki MICHAŁ SŁAWECKI

absolwent Wydziału Wokalnego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Artura Stefanowicza. Jako student zadebiutował w Zemście nietoperza J. Straussa śpiewając partię Księcia Orlofsky’ego w Operze na Zamku w Szczecinie, w Koronacji Poppei Monteverdiego w roli Nerona w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie. Występował również w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii w Szczecinie, Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, Operze Śląskiej w Bytomiu, Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie, Operze Nova w Bydgoszczy, Teatru Manoel na Malcie. Koncertował także na Litwie, Łotwie, we Włoszech, Francji, w Niemczech, Grecji, Austrii, Kazachstanie, Serbii oraz RPA. W swoim repertuarze koncertowym ma liczne dzieła od muzyki barokowej po muzykę współczesną. Jego repertuar operowy obejmuje takie utwory, jak Dydona i Eneasz Purcella (Czarownica), Juliusz Cezar Händla (Sekstus), Zemsta nietoperza J. Straussa (Książę Orlofsky), Koronacja Poppei Monteverdiego (Neron), Rinaldo Händla (Rinaldo), Agrippina Händla (Neron), Orfeusz i Eurydyka Glucka (Anioł) Wesele Figara Mozarta (Cherubin), Voyager Kupczaka (Voyager). Uczestniczył w wielu kursach wokalnych, doskonaląc swoje umiejętności z takimi artystami, jak Paul Esswood, Michael Chance, James Oxley, Jadwiga Rappé, Anna Radziejewska, Olga Pasiecznik. Współpracuje z wybitnymi polskimi kompozytorami. Utwory Pawła Mykietyna (Shakespeare’s Sonnets) śpiewał m.in. w Rzymie (Corso Polonia/X Edizione del Fesival delle Arti Unite), na Malcie (Teatru Manoel/Concert of Polish Contemporary Music Masters), we Fryburgu (Post Fine Arts), we Lwowie (XVII International Contemporary Music Festival) w RPA (National Arts Festiwal 2015), brał udział w prawykonaniach: Missy Assumptionis Bartosza Chajdeckiego z Orkiestrą Symfoniczną Polskiej Filharmonii Bałtyckiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego (Gdańsk) i Golgoty Polskiej Andrzeja Zaryckiego (rejestracja TVP) utwory Sebastiana Krajewskiego z towarzyszeniem orkiestry Ars Nova (Warszawa, rejestracja Polskie Radio), a także wykonywał utwory Macieja Zielińskiego podczas koncertu Kolęda Nova z towarzyszeniem orkiestry AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia (rejestracja TVP).
Michał Sławecki zrealizował też wiele nagrań CD, radiowych oraz telewizyjnych.

 

karolinawarchol

Karolina WARCHOŁ

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku "animacja teatru dzieci i młodzieży". Laureatka m. in. Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty” w Lublinie, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad wierną rzeką” w Małogoszczu, Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży im. Henryka Pelli w Śmiglu, I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Wygraj Sukces”. Wystąpiła w Piwnicy pod Baranami w Krakowie. Przez dwa lata związana była ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym oraz Projektem Proscenium, gdzie wystąpiła w spektaklach "Jesus Christ Superstar", "Kochankowie z ulicy Kamiennej. Osiecka" oraz "Musical Live Show". Od 2014 roku jest członkiem zespołu Studia Accantus, z którym wystąpiła już m. in. w Teatrze Ludowym w Krakowie, Filharmonii Świętokrzyskiej, Teatrze Korez w Katowicach. Wzięła udział trzech projektach symfonicznych (ABBA, musicale, kolędy) we współpracy z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod dyrekcją Tadeusza Wicherka, z Płocką Orkiestrą Symfoniczną im. Witolda Lutosławskiego i z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

 

 

 

zacheja maciej 1 2

Maciej ZACHEJA

ur. 1992r., zawodnik Warszawskiego Klubu Sportowego Gwardia. Wielokrotny medalista Mistrzostw Europy. Aktualnie V-ce Mistrz Polskich indywidualnie i Mistrz Polski w drużynie. Multimedalista zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych we wszystkich kategoriach wiekowych - od młodzieka, do seniora. Członek Kadry Narodowej. Absolwent Akademii Wychowanie Fizycznego - wzór do naśladowania dla dzieci i kolegów z maty.

 

 

 

Szybki kontakt