Wita Państwa firma FLO-POL

W roku szkolnym 2017/2018 będziemy dostarczać i serwować posiłki dla uczniów LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego. Żywieniem dzieci i młodzieży zajmujemy się od 22 lat.

Będziemy również prowadzić BISTRO ARKAS (szkolny bufet).

Ceny, które będą obowiązywały w tym roku szkolnym to:

Abonament:

Zupa, drugie danie, kompot 11,00
Drugie danie, kompot 10,00
Zupa 3,00

Obiady jednorazowe:

Zupa, drugie danie, kompot 12,00
Zupa 4,00
Drugie danie, kompot 11,00

Czyli abonament za miesiąc maj będzie wynosił:

Zupy, drugie dania, kompoty 16dni*11,00=176 zł
Drugie dania, kompoty 16dni*10,00=160
Zupy 16dni*3,00=48 zł

Cały system wydawania posiłków będzie nadzorowany przez firmę LOCA, która za pomocą kart magnetycznych sprawuje kontrolę nad wydawanymi posiłkami. Koszt karty jest jednorazowy (20 zł w tym etui i smycz) i będzie doliczony do abonamentu we wrześniu.

Jeżeli dziecko zgubi kartę, to oczywiście obiad zostanie mu wydany oraz będzie można zamówić duplikat karty.

Odwołania obiadów

Odwoływać posiłki można:

- telefonicznie, na numer telefonu: 797- 477- 820 (najlepiej sms),

- mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." style="color: #808080;">

do godziny 9.00 danego dnia

Wiadomość powinna zawierać:

Imię i nazwisko dziecka, klasa i kiedy dziecko będzie nieobecne.

• Należności za wszystkie prawidłowo zgłoszone nieobecności będą odliczane i zaliczane na poczet przyszłych opłat.
  • Nieobecności dzieci niezgłoszone w terminie nie będą uwzględniane.
  • Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z posiłków konieczne jest poinformowanie nas e-mailem. W innym przypadku będziemy nadal przygotowywać posiłki, co wiąże się z koniecznością zapłaty za nie. Należy zrobić to przed kolejnym okresem rozliczeniowym, (czyli z końcem miesiąca) informując telefonicznie lub mailowo.

Płatności za abonament można dokonać gotówką w wyznaczone dni(będą podane na stronie szkoły i wywieszone na tablicy ogłoszeń), kartą płatniczą, a dla państwa wygody najlepiej przelewem na konto:

Firma FLO-POL

05-126 Wólka Radzymińska

Nr konta 73 1160 2202 0000 0003 0813 5122

W tytule należy wpisać: imię i nazwisko dziecka oraz klasę

Brak wpłaty do 10 dnia każdego miesiąca spowoduje zawieszenie wydawania posiłków.

Jadłospis będzie umieszczony na stronie szkoły i wywieszony na tablicy ogłoszeń.

pdf 24 Deklaracja wykupienia posiłków w BISTRO ARKAS

Magdalena Mazurek