Idąc naprzeciw zainteresowaniom uczniów z klas artystycznych i dziennikarskich w 2013 roku stworzyliśmy w naszej szkole studio dźwiękowe. Jest ono wyposażone w profesjonalny system montażowy ProTools i zestaw mikrofonów pozwalających na realizację różnego typu nagrań oraz tworzenie muzyki w systemie MIDI.  W ramach pracy w studio uczniowie mogą rozwijać swoją wrażliwość muzyczną poprzez realizacje nagrań, albo próbować swoich sił w różnych formach dziennikarstwa radiowego. Nad pracą w studio czuwa Pani Katarzyna Lenarczyk - absolwentka Wydziału Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie.

W roku szkolnym 2014/15 do programu klas dziennikarskich zostały włączone zajęcia z techniki studyjnej i realizacji form radiowych, co pozwoli na lepsze wykorzystanie przestrzeni przygotowanej dla uczniów oraz pozwoli młodziezy realizować swoje pasję.

  • P1010220
  • P10102211
  • P1010223_copy
  • P1010225

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE I PRZETARGI

Inspektor Danych Osobowych

W LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych Osobowych (IOD), który będzie pełnił nad prawidłowym przetwarzaniem Państwa danych osobowych. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować się za pomocą wiadomości e-mail wysłanej pod adres: dbfos.iodTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szybki kontakt

PARTNERZY

  8449 logo b

Warszawskie Towarzysztwo Sportowe "DeSki"

  551085 412587622111561 517613168 n

Fundacja Towarszystwo Wioślarskie "Syrenka"

asp warszawa

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

6 01

Teatr Wielki
OPERA NARODOWA

customLogo  

 Poradnia
Psychologiczno - Pedagogiczna nr 11

instytutturecki  

 Centrum Kultury Tureckiej w Warszawie

  kmdlogonowe

Koło Młodych Dyplomatów
Uniwersytet Warszawski

  sggw

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Swiat na Tak 

 Fundacja "Świat na Tak"