Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ARKAS BISTRO

ARKAS Bistro, powstało z połączenia zapotrzebowania młodzieży na dobry, zdrowy, ciepły i smaczny posiłek oraz potrzeby spędzenia przez młodzież czasu w przyjemnym, zaprojektowanym specjalnie dla nich miejscu. 

ARKAS Bistro jako koncept łączący kawiarnię młodzieżową z miejscem w którym można zjeść obiad przygotowany zgodnie z normami żywieniowymi dla dzieci i młodzieży znalazł uznanie wśród społeczności szkolej i rodziców.

Wita Państwa firma FLO-POL!

W roku szkolnym 2020/2021 będziemy w LO LXXV świadczyć usługicateringowe dla młodzieży i grona pedagogicznego . Żywieniem zbiorowym zajmujemy się od 1993r. W „Sobieskim” jesteśmy od 2017 roku serwując obiady i prowadząc Arkas Bistro. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej gastronomii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem kontakt@flo-pol.pl lub na platformie startedu – służącej do obsługi i zamawiania posiłków. Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku lub Instagramie Flo-pol catering ,gdzie będziemy starali się przybliżyć Państwu naszą codzienną pracę.

P

                           

 

 Szanowni Państwo,

Informujemy, że organizacja żywienia młodzieży w LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Warszawie odbywać się będzie w ten sam sposób jak w roku 2020/2021. Dostawcą posiłków jest firma cateringowa FLO-POL, posiłki zamawiane są poprzez system STARTEDU.

  REJESTRACJA

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, należy zarejestrować dziecko w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

            https://startedu.pl/Rejestracja/LO_LXXV_CZERNIAKOWSKA                                          

Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU

https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q

                     UWAGA

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

Adres do logowania na konto STARTEDU - www.startedu.pl

Począwszy od dnia 30.08.2021roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 6.09.2021.roku.

Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać  najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 09:00

Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru)

Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).

UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.

Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD),

z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

6. Cennik na rok 2020/2021


Zupa 4,50 zł


II danie 14,50 zł


Zestaw ( zupa i II danie) 15,50 zł

 

Z poważaniem,
Joanna Pasternak

Data dodania: 2020-09-03 13:51:59
Data edycji: 2021-08-26 08:27:02
Ilość wyświetleń: 3188
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook