Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ARKAS BISTRO

ARKAS Bistro, powstało z połączenia zapotrzebowania młodzieży na dobry, zdrowy, ciepły i smaczny posiłek oraz potrzeby spędzenia przez młodzież czasu w przyjemnym, zaprojektowanym specjalnie dla nich miejscu. 

ARKAS Bistro jako koncept łączący kawiarnię młodzieżową z miejscem w którym można zjeść obiad przygotowany zgodnie z normami żywieniowymi dla dzieci i młodzieży znalazł uznanie wśród społeczności szkolej i rodziców.

Wita Państwa firma FLO-POL!

W roku szkolnym 2020/2021 będziemy w LO LXXV świadczyć usługicateringowe dla młodzieży i grona pedagogicznego . Żywieniem zbiorowym zajmujemy się od 1993r. W „Sobieskim” jesteśmy od 2017 roku serwując obiady i prowadząc Arkas Bistro. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej gastronomii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem kontakt@flo-pol.pl lub na platformie startedu – służącej do obsługi i zamawiania posiłków. Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku lub Instagramie Flo-pol catering ,gdzie będziemy starali się przybliżyć Państwu naszą codzienną pracę.

Pomoc techniczna dotycząca pracy platformy startedu.pl dostępna jest pod nr tel. 22-382-50-50.

REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego: https://startedu.pl/Rejestracja/LO_LXXV_CZERNIAKOWSKA

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU.
Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

1. Adres do logowania na konto STARTEDU– https://startedu.pl/User/LogIn
2. Począwszy od dnia1,09,2020. roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 07 września 2020 roku.
3. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i e-mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji
można dokonać najpóźniej w dzień wydania posiłku, do godziny 8:00.
4. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

FLO – POL Małgorzata Durek
ul. Szkolna 19, Wólka Radzymińska, 05 – 126 Nieporęt
NIP 524 -146-11-71, REGON: 015746245

5. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).

a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego
użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
b. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata
administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla
transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł

6. Cennik na rok 2020/2021


Zupa 4,00 zł


II danie 12,00 zł


Zestaw ( zupa i II danie) 13,00 zł


7. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne


Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).
STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Z poważaniem,
Joanna Pasternak

Data dodania: 2020-09-03 13:51:59
Ilość wyświetleń: 1717
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook