Przejdz do menu głównego
Przejdz do treści
sekretariat@sobieski.edu.pl
+48 22 841 42 66
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
STRONA GŁÓWNA
SZKOŁA
ORGANIZACJA
UCZNIOWIE
RODZICE
REKRUTACJA
KONTAKT
INFORMACJE O SZKOLE
HISTORIA SZKOŁY
HYMN SZKOŁY
DYREKCJA SZKOŁY
KADRA PEDAGOGICZNA
WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
ADMINISTRACJA I PERSONEL SZKOŁY
ABSOLWENCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH
PRZYNALEŻNOŚĆ DO RESA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
BAZA SZKOŁY
NASZE PRACOWNIE
BIBLIOTEKA SZKOLNA
ARKAS BISTRO - SZKOLNY BUFET
STUDIO DŹWIĘKOWE
DOKUMENTY SZKOLNE
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 2023/2024
DOKUMENTY SZKOLNE
ORGANIZACJA PRACY
PLAN LEKCJI
DZWONKI
HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
DZIENNIK ELEKTRONICZNY LIBRUS
INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW 2024
DUPLIKATY ŚWIADECTW/LEGITYMACJI
GALERIA
PROJEKT ''DROGA DO SUKCESU''
UCZNIOWIE W SZKOLE
PROJEKT POLSKA - FRANCJA
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
KURIER SOBIESKIEGO
KFAS i FOKUS
FOKUS - FESTIWAL FILMOWY
CHÓR LXXV LO
SZTUKI WIZUALNE W SOBIESKIM
WARSZTATY DZIENNIKARSKIE
WOLONTARIAT W SOBIESKIM
SEKCJA WIOŚLARSKA
SZWENDALNIA KULTURALNA
WYJAZDY JĘZYKOWE DO HISZPANII
WYMIANA Z FRANCJĄ
JĘZYK TURECKI W SOBIESKIM
JĘZYK ŁACIŃSKI W SOBIESKIM
SKS KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW
STRZELNICA SZKOLNA
PROGRAM ONKOAKADEMIA KLUCZEM DO ZDROWIA
INFORMACJE DLA UCZNIÓW
INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW
DORADZTWO ZAWODOWE
MEDIACJE SZKOLNE
mLEGITYMACJA (mOBYWATEL)
STUDIA W BELGII
STUDIA I BADANIA WE FRANCJI
INFORMACJE DLA RODZICÓW
REKRUTACJA
ZESPÓŁ POMOCY PEDAGOGICZNO - PSYCHOLOGICZNEJ
RADA RODZICÓW PRZY LXXV LO
REKRUTACJA W TRAKCIE ROKU SZKOLNEGO
Jesteś tutaj:
Home
>
SZKOŁA
>
INFORMACJE O SZKOLE
>
KADRA PEDAGOGICZNA ...
KADRA PEDAGOGICZNA
Magdalena KOZERA
- dyrektor, historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Monika CIULAK
- wicedyrektor, język niemiecki
Ronald PARZĘCKI
- wicedyrektor, wychowanie fizyczne
Anna AMBROZIAK - język niemiecki
Liliana BACH - chór, muzyka
Agata (s. Gracja) BASIAGA - religia
Judyta BERŁOWSKA - warsztaty teatralne
Artur BILSKI - pedagog, pedagog specjalny
Maria BOROWICZ - język hiszpański, język rosyjski
Katarzyna BUDZYŃSKA - DUHAUTOY - język francuski
Michał CIESIELSKI - wychowanie fizyczne
Mateusz CHMIELEWSKI - informatyka
Ewa CISZEWSKA - język angielski
Maria DUGIEL - DUDEK - matematyka
dr hab. Mariusz Robert DROZDOWSKI - historia i teraźniejszość
Przemysław FILL - filozofia
Daniel FRĄCZEK - religia
Katarzyna GIERLOTKA - informatyka
Małgorzata GODLEWSKA - język polski, edukacja filmowa, warsztaty filmowe
Aygun ISMAILOVA - język turecki
Adam JANECZEK - matematyka
Ewa JANIEC - matematyka
Dorota HURY - matematyka
Alicja KAFLIK - język francuski
Maciej KAMIŃSKI - fizyka
Marek KARAŚ - geografia, język niemiecki
Krzysztof KIRYCZUK - warsztaty dziennikarskie
Danuta KOWALSKA - biologia, laboratorium biologiczno - chemiczne
Lidia KOWALSKA - geografia
Dorota KOZŁOWSKA - język hiszpański, język łaciński dla przyrodników
Paulina KUBASIK - historia, historia i teraźniejszość, wiedza o społeczeństwie
Krystyna KUPIEC - biologia
Inga KRÓL - psycholog, zajęcia rewalidacyjne
Piotr LIPIEC - biznes i zarządzanie, wychowanie fizyczne
Anna LUBAŃSKA - wychowanie fizyczne
Anita ŁOPACIŃSKA - fizyka, matematyka
Anna MACIEJEWSKA - nauczyciel - bibliotekarz
Magdalena MITROS - język polski
Marta MOCZARSKA - KWIATEK - wychowanie fizyczne
Monika NIEMIEC - matematyka
Łukasz NAGÓRKA - historia muzyki
Barbatra NIZIOŁ - architektura, historia sztuki
Halina NOISZEWSKA - historia, wiedza o społeczeństwie
Andrzej OPIŃSKI- fizyka
Monika PACHUTA - chemia, laboratorium biologiczno - chemiczne
dr Ewa PISZCZEK - biologia, laboratorium biologiczno - chemiczne
Paulina PIĘTA - język angielski, podstawy przedsiębiorczości
Dawid PUDŁO - wiedza o społeczeństwie, historia i teraźniejszość, geografia
Magdalena ROSAK - chemia, laboratorium biologiczno - chemiczne
Jaśmina SAMSEL - dyplomacja, etyka, język arabski
Dorota SECH - język polski
Izolda STANKIEWICZ - język polski
Filip SULICH - język angielski
Justyna SZABELSKA - język polski
Ilona SZADURSKA - doradztwo zawodowe, wychowanie fizyczne
Iwona SZOTA - język angielski
Agnieszka SZYMCZYK - wychowanie do życia w rodzinie
Małgorzata ŚMIGIERZEWSKA - język polski
Urszula TOMASZEWSKA - język angielski
Edyta TRĘBICKA - historia
dr Teresa WALCZYK - biologia
Iwona WICHROWSKA - pedagog, psycholog
dr Małgorzata WIDOMSKA - rysunek i malarstwo
Katarzyna WIERZBICKA - MILLER - język francuski
Magdalena WIĘCH - język angielski
Katarzyna WILK - język angielski, język hiszpański
Ewa WOŹNIAK - język polski
Michał WOŹNIAK - chemia
Mirosław ZAJĄC - edukacja dla bezpieczeństwa, geografia, ratownictwo medyczne
Weronika ZASADA - STAŃSKA - język polski, język polski dla cudzoziemców, etyka
Anna ZAREMBA - nauczyciel - bibliotekarz
Andrzej ZAWADZKI - język angielski
Katarzyna ZWIERZCHOWSKA - wychowanie fizyczne
Dorota ZYGMUNTOWICZ - matematyka
Gulsina ZYMKOWSKA - matematyka, matematyka stosowana
Data dodania:
2019-12-28 21:37:31
Data edycji:
2024-01-29 14:48:09
Ilość wyświetleń:
21417
LXXV Liceum Ogólnokształcące
im. Jana III Sobieskiego w Warszawie
00-454 Warszawa
ul. Czerniakowska 128
+48 22 841 42 66
sekretariat@sobieski.edu.pl
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Facebook