Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

ABSOLWENCI

PIOTR BUSZEWSKI

urodził się w 1992 roku. Studiował na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, Accademia Nazionale di Santa Cecilia pod kierunkiem Renaty Scotto, Juilliard School oraz Academy of Vocal Arts w Filadelfii. W ubiegłym sezonie zadebiutował w amerykańskiej premierze opery Pigmalione Donizettiego w New York City Opera oraz wcielił się w rolę Księcia w Rigoletcie w Wolf Trap Opera. W 2018 roku otrzymał 3. nagrodę oraz nagrodę specjalną Teatro alla Scala w Konkursie im. Leyli Gencer w Stambule. W tym roku wystąpi m.in. w Operze Lipskiej jako Nemorino w Napoju miłosnym. Współpracuje z Teatrem Wielkim Operą Narodową.

 

KATARZYNA CICHOPEK - HAKIEL

polska aktorka niezawodowa, tancerka, prezenterka telewizuja i psycholog. Zdobyła popularnośc dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak Miłość oraz dzięki zwycięstwie w programie Taniec z Gwiazdami.

MARTYNA CIOK

absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrołęce na skrzypcach, Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalnym, sekcja piosenki. Finalistka muzycznego programu telewizyjnego „Śpiewaj i Walcz”. Występowała na 47 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty 2010 r, a także była uczestniczką programu „The Voice of Poland” w drużynie Andrzeja Piasecznego. Występowała z różnymi artystami polskiej sceny muzycznej m. in. Dorota Rabczewska (Doda), Grzegorz Skawiński. Współpracowała z orkiestrą dętą z Płońska, orkiestrą symfoniczną z Białegostoku, a także z fundacją Studnia z Płocka, w której regularnie prowadzi warsztaty wokalne. Od 2012 roku pracuje w Filharmonii Narodowej w Warszawie jako solistka rozrywkowa.

KAROLINA CZARNÓW

Ukończyła archeologię i prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Uczestniczyła w wielu projektach, które pomogły ocalić od zapomnienia liczne zabytki, m.in. neolityczne kurhany, egipskie cmentarzyska, słowiańskie wioski. Była kierownikiem wykopalisk w angielskim systemie fortyfikacji w okolicy Dover Castle. Obecnie mieszka i pracuje w Irlandii w kancelarii prawnej, aktywnie działa w fundacjach prozwierzęcych: zachęcając do adopcji bezdomnych psów i kotów. 

ANNA DOLIŃSKA

urodzona w Warszawie 26.02.1982r., zginęła tragicznie w wypadku lotniczym w USA 15.05.2004r.. Przygodę z tenisem rozpoczęła w wieku 7 lat pod opieką trenera Jana Radzia na Legii. Potem współpracowała z wieloma trenerami: Tomaszem Mroczkiem, Mirkiem Ginterem, Andrzejem Carukiem, Adamem Mincbergiem i z dr. Adamem Królakiem z warszawskiej AWF. Całą karierę  byław czołówce najlepszych tenisistek polskich w różnych kategoriach wiekowych. Wielokrotna drużynowa mistrzyni Polski od skrzatów po kadetów i juniorów. Mistrzyni Polski w deblu w kadetach i juniorach. W wieku 17tu lat notowana na 820 miejscu w rankingu WTA.  Po maturze , w wieku 18tu lat wyjechała do USA, przez 3 miesiące była w Akademii Tenisowej Johna Newcomba w Teksasie, następnie po zdaniu niezbędnych egzaminów rozpoczęła studia i otrzymała pełne stypendium na Uniwersytecie Clemson w Południowej Karolinie. Po trzech latach naukę kontynuowała na Uniwersytecie Stanowym Georgii w Atlancie. Wzorowa studentka, nagradzana co roku wyróżnieniami – specjalizacja finanse i rachunkowość. Podczas studiów brała czynny udział w uniwersyteckich rozgrywkach tenisowych I Dywizji. Dzięki temu dużo podróżowała po Stanach. Zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc i ludzi to była jej pasja. Interesowała się również innymi sportami – świetnie jeździła na nartach, także na wodnych, pływała kajakiem, żaglówką a nawet próbowała sportów ekstremalnych.

MACIEJ DYBOWSKI

polski aktor teatralny, telewizyjny i dubbingowy. W latach 2012-2015 występował w serialu TVN Prawo Agaty jako Jasiek Gawron, syn Doroty i Wojtka. Współpracuje ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym i Teatrem Miejskim w Lesznie. Studiuje Aktorstwo i Wokalistyka w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

URSZULA GOSK

z wyróźnieniem ukończyła Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w klasie saksofonu dr Aliny Mleczko. W 2013 roku ukończyła studia licencjackie w klasie saksofonu ad dr Pawła Gusnara w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. W 2015 roku ukończyła studia magisterskie w Uniwersyteckie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie saksofonu ad dr hab Pawła Gusnara. Koncertowała i współpracowała w zespołach kameralnych m.in. z kwartetami saksofonowymi AM w Łodzi, "4 sax", "Bednarska", "tutam Saxophone Quartet", Big Bandami: Jacka Delonga, "Szymanowski Big Band", "Big Band UMFC" (z tym zespołem nagrała 2 płyty - classic On Jazz, Swingujące Święta oraz L'histoire du big band), Warsaw Academic Big Band. Współpraca w charakterze muzyka doangażowanego z orkiestrami symfonicznymi: Polska Orkiestra Radiowa, Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Koldberga w Kielcach, Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Płocka Orkiestra Symfoniczna. Od 2014 roku wraz z Kamilem Borkowskim oraz kOndradem Gzikiem tworzy zespół Ulla Saxophone Trio. W 2014 roku brała udział w prestiżowym festiwalu La Folle Journee we Francji, występując przy takich artystach jak Big Phat Band Gordona Goodwina czy Barbarze Hendricks. W 2014 roku współpracowała z Filharmonią Narodową. Od 2015 roku jest nauczycielem saksofonu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Łomży oraz w niepublicznej Szkole Muzycznej Fundacji Arte w Warszawie.

KUBA JURZYK

pełen energii wokalista, który potrafi także wzruszyć na scenie. Pochodzi z Grodziska Mazowieckiego. Od najmłodszych lat związany ze sceną muzyczną jak i teatralną. Absolwent wydziału wokalno - estradowego w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w  Warszawie. Współpracował z wieloma gwiazdami polskiej estrady. Wraz z przyjaciółmi współtworzy Studio "Accantus" - muczyczny kanał na youTube. Współpracuje z Disney Polska, gdzie użycza swojego głosu w filmach. Finalista IV edycji X FACTOR w drużynie Czesława Mozila. 

KATARZYNA KANABUS

studentka kierunku Aktorstwo i Wokalistyka w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zadebiutowała na deskach Teatru Miejskiego w Lesznie w 2016 r. w roli Gerdy w spektaklu „Królowa Śniegu” w reżyserii Dariusza Banka. W tym samym roku dołączyła do obsady spektaklu „Zagraj to jeszcze raz, Sam” jako Gina (reż. Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz), a w 2017 r. wcieliła się w rolę Becky w „Przygodach Tomka Sawyera” (reż. Antoniusz Dietzius). Od 2011 r. współpracuje ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym. Wystąpiła w sześciu musicalowych produkcjach tego teatru w reżyserii Antoniusza Dietziusa, między innymi w roli Kim w musicalu “Miss Saigon” na deskach Teatru Studio w Warszawie oraz w roli Rusty w spektaklu “Footloose” w Teatrze Palladium. Od 2016 r. pracuje w dubbingu filmowym i telewizyjnym.