Uczniowie zakwalifikowani do klas pierwszych muszą w terminie od dnia  1 lipca 2019 od godziny 12:00 do  24 lipca 2019 roku do godziny 10:00 dostarczyć do Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej (p. 122 lub p. 101) dokumenty:

• oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum
  • oryginał zaświadczenia o wyniku z egzaminu gimnazjalnego
  • podanie do szkoły pdf 24 kliknij, aby pobrać
  • ksero aktu urodzenia
  • 2 zdjęcia do legitymacji
  • zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do uprawiania dyscypliny tenis (dotyczy uczniów klasy sportowej)
  • deklarację uczestnictwa w projekcie "Szkoła badaczy - współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej pdf 24 kliknij, aby pobrać
  • oświadczenie o uczestnictwie w projekcie "Szkoła badaczy - współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej  pdf 24 kliknij, aby pobrać

Szkolna Komisja Rekrutacyjna pracuje w godzinach 9:00 - 15:00.

W terminie od 26 lipca 2019 roku od godziny 8:00 do 30 lipca 2018 roku do godziny 12:00 szkoła przyjmuje podania w ramach REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ. Wzór podania o przyjęcie w ramach rekrutacji uzupełniającej znajduje się obok: pdf 24 kliknij, aby pobrać

PROJEKT UNIJNY "SZKOŁA BADACZY"