Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Reset
Reset

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Państwo,

zapraszamy uczniów na UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 w dniu 4 września 2023 roku

  • o godzinie 9:00 - dla uczniów klas pierwszych oraz 4E -  spotkanie z dyrektorem szkoły Panią Magdaleną Kozerą na sali gimnastycznej, a następnie spotkania w klasach z wychowawcami:

    klasa

    profil

    imię i nazwisko wychowawcy

    imię i nazwisko zastępcy wychowawcy

    sala

    1A

    medialna

    p. Mateusz CHMIELEWSKI

    p. Andrzej ZAWADZKI

    314

    1B

    biologiczno - chemiczna

    p. Ewa PISZCZEK

    p. Gulsina ZYMKOWSKA

    104

    1C

    filmowa

    p. Magdalena MITROS

    p. Przemysław FILL

    107

    1D

    sztuk wizualnych

    p. Barbara NIZIOŁ

    p. Katarzyna ZWIERZCHOWSKA

    412

    1E

    muzyczno - teatralna

    p. Anna LUBAŃSKA

    p. Michał CIESIELSKI

    215

    1F

    dyplomatyczna
    z geografią

    p. Dawid PUDŁO

    p. Mirosław ZAJĄC

    123

    1G

    dyplomatyczna z historią

    p. Katarzyna WILK

    p. Weronika ZASADA - STAŃSKA

    214

    4E

    muzyczno - teatralna

    p. Dorota SECH

    p.  Edyta TRĘBICKA

    110

  • o godzinie 11:00 - dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych (prócz 4E) -  spotkania w klasach z wychowawcami:

    2A

    medialna

    p. Ewa WOŹNIAK

    p. Katarzyna BUDZYŃSKA - DUHAUTOY

    101

    2B

    biologiczno - chemiczna

    p. Dorota KOZŁOWSKA

    p. Andrzej OPIŃSKI

    404

    2C

    filmowa

    p. Anita ŁOPACIŃSKA

    p. Anna AMBRROZIAK

    201

    2D

    sztuk wizualnych

    p. Małgorzata ŚMIGIERZEWSKA

    p. Katarzyna GIERLOTKA

    108

    2E

    muzyczno - teatralna

    p. Liliana BACH

    p. Ewa CISZEWSKA

    219

    2F

    dyplomatyczna z geografią

    p. Jaśmina SAMSEL

    p. Katarzyna BOROWICZ

    410

    2G

    dyplomatyczna z historią

    p. Magdalena WIĘCH

    p. Marek KARAŚ

    207

    3A

    medialna

    p. Dorota SECH

    p. Monika NIEMIEC

    110

    3B

    biologiczno - chemiczna

    p. Monika PACHUTA

    p. Danuta KOWALSKA

    106

    3C

    filmowa

    p. Małgorzata GODLEWSKA

    p. Piotr LIPIEC

    304

    3D

    sztuk wizualnych

    p. Ilona SZADURSKA

    p. Paulina PIĘTA

    301

    3E

    muzyczno - teatralna

    p. Izolda STANKIEWICZ

    p. Filip SULICH

    315

    3F

    dyplomatyczna z geografią

    p. Halina NOISZEWSKA

    p. Lidia KOWALSKA

    401

    3G

    dyplomatyczna z historią

    p. Paulina KUBASIK

    p. Maciej KAMIŃSKI

    313

    4A

    medialno - filmowa

    p. Urszula TOMASZEWSKA

    p. Alicja KAFLIK

    402

    4B

    biologiczno - chemiczna

    p. Magdalena ROSAK

    p. Dorota ZYGMUNTOWICZ

    204

    4D

    sztuk wizualnych

    p. Dorota HURY

    p. Małgorzata WIDOMSKA

    212

    4F

    dyplomatyczna

    p. Katarzyna WIERZBICKA - MILLER
    (w zast. p. Iwona SZOTA)

    p. Iwona SZOTA

    222

Data dodania: 2023-08-17 15:00:16
Data edycji: 2023-08-30 20:18:27
Ilość wyświetleń: 3382
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej